Home

urmă grevă mai departe romania finlanda fotbal Excursie podea cuplare

Dumitru Dragomir, după Finlanda - România 1-1: “Echipa a arătat mai bine.  Dacă retrogradăm, e doar din prostia noastră”
Dumitru Dragomir, după Finlanda - România 1-1: “Echipa a arătat mai bine. Dacă retrogradăm, e doar din prostia noastră”

Ce note au primit jucătorii lui Edi Iordănescu după România-Finlanda 1-0 -  Eurosport
Ce note au primit jucătorii lui Edi Iordănescu după România-Finlanda 1-0 - Eurosport

Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde  hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro
Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro

Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la  Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro
Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro

Romania - Finlanda - 11 iun 2022

România - Finlanda 2-0 - YouTube

Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în  Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro
Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro

Romania - Finlanda - Fotbal Feminin

De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării  imnului, înaintea meciului cu Finlanda
De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării imnului, înaintea meciului cu Finlanda

România – Finlanda, 2-0. Lobonţ a jucat ultimul meci la naţională | Digi24

România - Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Bancu, erou în Giulești!

Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in  extremis, prima victorie | Digi24
Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in extremis, prima victorie | Digi24

Fotbal - Liga Naţiunilor: România - Finlanda 1-0, la pauză | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Liga Naţiunilor: România - Finlanda 1-0, la pauză | AGERPRES • Actualizează lumea.

România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul,  întrerupt două minute
România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul, întrerupt două minute

Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase  a marcat golul pentru tricolori
Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase a marcat golul pentru tricolori

România-Finlanda, 1-0. Tricolorii reușesc prima victorie din Nations  League/ video | DCNews
România-Finlanda, 1-0. Tricolorii reușesc prima victorie din Nations League/ video | DCNews

Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii  lui Iordănescu au lovit de două ori bara
Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii lui Iordănescu au lovit de două ori bara

România e 99% retrogradată în Divizia C a Ligii Națiunilor!

Romania – Finlanda 1-0. Primul succes pentru Edward Iordanescu la nationala  - Onlinesport.ro
Romania – Finlanda 1-0. Primul succes pentru Edward Iordanescu la nationala - Onlinesport.ro

Surprizele pregătite de Edi Iordănescu pentru primul 11 al României din  meciul cu Finlanda - Eurosport
Surprizele pregătite de Edi Iordănescu pentru primul 11 al României din meciul cu Finlanda - Eurosport

România - Finlanda » George Pușcaș a ratat un penalty

Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie  pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”
Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”