Home

Planetă Nava spatiala pat hunedoara fcsb cupa romaniei Încrezut Compozitor Accidental

FCSB, la 30 de minute de o umilință istorică!

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | "Să nu-i respectăm mai mult decât trebuie!"  Florin Maxim, după ce a fost aproape să producă cea mai tare "remontada"  din Cupa României. "Putem să-l catalogăm
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | "Să nu-i respectăm mai mult decât trebuie!" Florin Maxim, după ce a fost aproape să producă cea mai tare "remontada" din Cupa României. "Putem să-l catalogăm

Fanii din Hunedoara, spectacol total la antrenamentul oficial dinaintea  meciului cu FCSB, din Cupa României
Fanii din Hunedoara, spectacol total la antrenamentul oficial dinaintea meciului cu FCSB, din Cupa României

CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după  revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro

Au mai rămas doar câteva ore până la marele meci Corvinul Hunedoara - FCSB  din 16-imile Cupei României. 6000 spectatori vor încinge atmosfera pe  Michael Klein - Glasul Hunedoarei
Au mai rămas doar câteva ore până la marele meci Corvinul Hunedoara - FCSB din 16-imile Cupei României. 6000 spectatori vor încinge atmosfera pe Michael Klein - Glasul Hunedoarei

Miercuri, 6 septembrie: tragerea la sorți a grupelor Cupei României Betano,  ediția 2023-2024 | Federația Română de Fotbal
Miercuri, 6 septembrie: tragerea la sorți a grupelor Cupei României Betano, ediția 2023-2024 | Federația Română de Fotbal

Mă așteptam să întoarcem de la 0-3!”. Reacția celor de la CS Hunedoara,  după meciul excelent contra lui FCSB
Mă așteptam să întoarcem de la 0-3!”. Reacția celor de la CS Hunedoara, după meciul excelent contra lui FCSB

CS Hunedoara - FCSB, în „16-imile” de finală din Cupa României

REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de  finală - YouTube
REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de finală - YouTube

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în  prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat |  Sport.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat | Sport.ro

Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în  prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL
Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL

Cupa României: CS Hunedoara 3-5 FC Steaua! Roș-albaștrii în Optimi! |  FCSTEAUA.RO
Cupa României: CS Hunedoara 3-5 FC Steaua! Roș-albaștrii în Optimi! | FCSTEAUA.RO

VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus  după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul  partidelor de joi
VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul partidelor de joi

CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea  vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi
CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi

Astăzi se pun în vânzare biletele la meciul CS Hunedoara – FCSB din  16-imile Cupei României - StudioTVHD
Astăzi se pun în vânzare biletele la meciul CS Hunedoara – FCSB din 16-imile Cupei României - StudioTVHD

Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României »  Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde
Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României » Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde

Stefan Lefter in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand  pentru Cupa Romaniei, desfasu
Stefan Lefter in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand pentru Cupa Romaniei, desfasu

Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a  pierdut fluierul
Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a pierdut fluierul

Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după  prelungiri
Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după prelungiri

CS HUNEDOARA-FCSB, CUPA ROMANIEI (22.09.2021)

Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă  pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro
Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro