Home

Anestezic jeleu de ce nu gimnastica medalii Noutăti epuiza Definiție

Două medalii de aur pentru Sabrina Voinea la Cupa Mondială de gimnastică de  la Doha - HotNews.ro
Două medalii de aur pentru Sabrina Voinea la Cupa Mondială de gimnastică de la Doha - HotNews.ro

Medalie de aur pentru echipa feminină de gimnastică la Campionatul European

Palmaresul României la Campionatele de gimnastică

Nadia Comăneci, impresionată de medaliile de aur câștigate de Sabrina  Voinea în Qatar. Gimnastica românească respiră | adevarul.ro
Nadia Comăneci, impresionată de medaliile de aur câștigate de Sabrina Voinea în Qatar. Gimnastica românească respiră | adevarul.ro

Trei medalii pentru gimnastica ritmică românească la europeanul de la Tel  Aviv
Trei medalii pentru gimnastica ritmică românească la europeanul de la Tel Aviv

România, șase medalii la Campionatul European de gimnastică, toate la  junioare! Bilanțul după competiția de la Munchen | Sport.ro
România, șase medalii la Campionatul European de gimnastică, toate la junioare! Bilanțul după competiția de la Munchen | Sport.ro

Gimnastă din Bârlad, trei titluri de campioană și două de vicecampioană  națională! | Monitorul de Vaslui
Gimnastă din Bârlad, trei titluri de campioană și două de vicecampioană națională! | Monitorul de Vaslui

4 medalii pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică » Larisa  Iordache, cea mai medaliată gimnastă „tricoloră” la CE
4 medalii pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică » Larisa Iordache, cea mai medaliată gimnastă „tricoloră” la CE

Medalii de argint pentru România la Campionatele Europene de gimnastică

CSM Ploiesti - Gimnastica Ritmica - Gimnastele Clubului Sportiv Municipal  Ploiesti au participat, ieri, 21 octombrie, la Cupa "Sportul Studentesc",  competitie inscrisa in calendarul oficial al Federatiei Romane de Gimnastica  Ritmica pe
CSM Ploiesti - Gimnastica Ritmica - Gimnastele Clubului Sportiv Municipal Ploiesti au participat, ieri, 21 octombrie, la Cupa "Sportul Studentesc", competitie inscrisa in calendarul oficial al Federatiei Romane de Gimnastica Ritmica pe

6 medalii de AUR pentru Romania! Performanta ULUITOARE a unei gimnaste de  doar 14 ani, prezenta in premiera la Campionatul European | Sport.ro
6 medalii de AUR pentru Romania! Performanta ULUITOARE a unei gimnaste de doar 14 ani, prezenta in premiera la Campionatul European | Sport.ro

PERFORMANȚE DE EXCEPȚIE LA C.N. JUNIOARE IV GIMNASTICĂ RITMICĂ | CSM CLUJ

Două medalii de argint pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică  pentru juniori / Amelia Ghigoarță e vicecampioană europeană la individual  compus
Două medalii de argint pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică pentru juniori / Amelia Ghigoarță e vicecampioană europeană la individual compus

Sabrina Voinea cucerește singura medalie a României la Campionatele  Europene de gimnastică - spotmedia.ro
Sabrina Voinea cucerește singura medalie a României la Campionatele Europene de gimnastică - spotmedia.ro

România are o super-campioană la gimnastică ritmică! Duminică a cucerit 4  medalii de aur
România are o super-campioană la gimnastică ritmică! Duminică a cucerit 4 medalii de aur

Sabrina Voinea, performanță fantastică la doar 15 ani! Două medalii de AUR  la Cupa Mondială - Eurosport
Sabrina Voinea, performanță fantastică la doar 15 ani! Două medalii de AUR la Cupa Mondială - Eurosport

Performanta fabuloasa. 14 medalii, din care 8 de aur, pentru Romania la  Campionatul European de Gimnastica. Ana Barbosu, record in istoria  participarilor. Foto - Opinia Timisoarei
Performanta fabuloasa. 14 medalii, din care 8 de aur, pentru Romania la Campionatul European de Gimnastica. Ana Barbosu, record in istoria participarilor. Foto - Opinia Timisoarei

Ce promite Sabrina Voinea, după ce a câștigat două medalii de aur la Cupa  Mondială de gimnastică. „Sunt convinsă că o să reușesc” - FOTO & VIDEO -  Playtech Știri
Ce promite Sabrina Voinea, după ce a câștigat două medalii de aur la Cupa Mondială de gimnastică. „Sunt convinsă că o să reușesc” - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Medalie-pandant Olimpiada 1900 Paris. gimnastica. bronz argintat

Sabrina Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A câștigat două medalii  de aur într-o zi, la numai 15 ani | Digi24
Sabrina Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A câștigat două medalii de aur într-o zi, la numai 15 ani | Digi24

Medalie de aur şi la gimnastică! Sabrina Maneca Voinea s-a impus la  Europenele de la Munchen
Medalie de aur şi la gimnastică! Sabrina Maneca Voinea s-a impus la Europenele de la Munchen

Medalii pentru gimnastica ritmică autohtonă - 17.06.2022 | BURSA.RO

Un lugojean a câștigat 6 medalii la naționale și este printre cei mai buni  gimnaști ai României – Lugojeanul.ro
Un lugojean a câștigat 6 medalii la naționale și este printre cei mai buni gimnaști ai României – Lugojeanul.ro