Home

nebun Dezbracăte recompensă cs hunedoara fcsb telegramă colorant activitate

VIDEO | Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au  făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri
VIDEO | Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri

Jucătorii lui CS Hunedoara puteau încasa salariul pe șapte luni ”dintr-un  foc”, dacă eliminau FCSB! Ce primă aveau promisă
Jucătorii lui CS Hunedoara puteau încasa salariul pe șapte luni ”dintr-un foc”, dacă eliminau FCSB! Ce primă aveau promisă

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Meci nebun! Jucătorii lui Edi Iordănescu s-au  chinuit cu o echipă din liga a 3-a. Au fost aproape de o ruşine istorică!  S-au calificat, în prelungiri,
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Meci nebun! Jucătorii lui Edi Iordănescu s-au chinuit cu o echipă din liga a 3-a. Au fost aproape de o ruşine istorică! S-au calificat, în prelungiri,

CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea  vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi
CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi

VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus  după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul  partidelor de joi
VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul partidelor de joi

Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a  pierdut fluierul
Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a pierdut fluierul

CS HUNEDOARA - FCSB 3-5. Ce a declarat Florin Maxim, după ce a fost egalul  lui Edi Iordănescu 90 de minute
CS HUNEDOARA - FCSB 3-5. Ce a declarat Florin Maxim, după ce a fost egalul lui Edi Iordănescu 90 de minute

CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după  revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro

CS Hunedoara a sperat la un miracol cu FCSB! Prima pe care au ratat-o  jucătorii lui Florin Maxim | EXCLUSIV | Liga 2
CS Hunedoara a sperat la un miracol cu FCSB! Prima pe care au ratat-o jucătorii lui Florin Maxim | EXCLUSIV | Liga 2

Tribune pline la CS Hunedoara - FCSB | adevarul.ro

Au mai rămas doar câteva ore până la marele meci Corvinul Hunedoara - FCSB  din 16-imile Cupei României. 6000 spectatori vor încinge atmosfera pe  Michael Klein - Glasul Hunedoarei
Au mai rămas doar câteva ore până la marele meci Corvinul Hunedoara - FCSB din 16-imile Cupei României. 6000 spectatori vor încinge atmosfera pe Michael Klein - Glasul Hunedoarei

CS Hunedoara - FCSB 3-5, în „16-imile” Cupei României

Vânzarea biletelor la meciul dintre CS Hunedoara și FCSB -oprită, din cauza  creșterii numărului de cazuri COVID-19 - Servuspress
Vânzarea biletelor la meciul dintre CS Hunedoara și FCSB -oprită, din cauza creșterii numărului de cazuri COVID-19 - Servuspress

Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă  pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro
Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro

Atmosferă de poveste la CS Hunedoara - FCSB! Fanii au "incendiat" stadionul  la primul meci jucat în nocturnă - Antena Sport
Atmosferă de poveste la CS Hunedoara - FCSB! Fanii au "incendiat" stadionul la primul meci jucat în nocturnă - Antena Sport

CS HUNEDOARA-FCSB, CUPA ROMANIEI (22.09.2021)

CS Hunedoara – FCSB sau Corvinul – Steaua | VI.P.DEVA

CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României.  Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la  0-3 și au împins meciul în prelungiri!
CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României. Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la 0-3 și au împins meciul în prelungiri!

Calificare cu emoții pentru FCSB în Cupa României! Roș-albaștrii, egalați  după ce au condus cu 3-0. Rezultatele zilei - Eurosport
Calificare cu emoții pentru FCSB în Cupa României! Roș-albaștrii, egalați după ce au condus cu 3-0. Rezultatele zilei - Eurosport

Atmosferă incendiară înainte de CS Hunedoara - FCSB! Jucătorii au fost  așteptați cu torțe și fumigene la stadion | VIDEO
Atmosferă incendiară înainte de CS Hunedoara - FCSB! Jucătorii au fost așteptați cu torțe și fumigene la stadion | VIDEO

Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României »  Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde
Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României » Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde